Volg ons nu ook!

CONTACTGEGEVENs

 

Adres Jeroen Bosch College
Rompertsebaan 63
5231 GT 's-Hertogenbosch
Telefoon (073) 641 23 50
Fax (073) 641 80 94
Email administratie@jbc.nl
Bank Rabobank t.n.v. OMO 
i.z. Jeroen Bosch College
IBAN NL12 RABO 018 45 26 140
BIC RABOBNL2U
Twitter @JeroenBoschColl
 

BEREIKBAARHEID OV/AUTO

 

Algemene mailadressen
Administratie administratie@jbc.nl
Receptie receptie@jbc.nl
Facturen facturen@jbc.nl
vragen over Magister magister@jbc.nl
Functie afkorting heer/mevrouw  titel achternaam emailadres
Directie
Rector IJZ mevrouw Drs.  van Ijzendoorn m.v.ijzendoorn@jbc.nl
Rector KOOIJ mevrouw Drs.  Kooij l.kooij@jbc.nl
Afdelingsleiders
Afdelingsleider mavo VIS mevrouw Drs. Visscher d.visscher@jbc.nl
Afdelingsleider havo-vwo onderbouw WIN de heer Ir. de Winter e.d.winter@jbc.nl
Afdelingsleider havo-vwo bovenbouw PAP mevrouw M.Ed. Papen g.papen@jbc.nl
Afdelingsleider tto 1 en 2 HIT de heer Drs. van Hilten j.v.hilten@jbc.nl
Bedrijfsvoering
Manager bedrijfsvoering BOW mevrouw Drs.  Boonstra w.boonstra@jbc.nl
Decanen
Decaan vmbo-t en havo WYN mevrouw Wijnia t.wijnia@jbc.nl
Decaan havo en vwo WYE mevrouw Wijers m.wijers@jbc.nl
 Coördinatoren
Leerlingcoördinator en docent LEN de heer de Leeuw n.d.leeuw@jbc.nl
Zorgcoördinator VRM mevrouw Vermeulen a.vermeulen@jbc.nl
Onderwijs Ondersteunend Personeel
Beleidsmedewerker P&O VOE mevrouw Voets m.voets@jbc.nl
Conciërge  LWE de heer Weber l.weber@jbc.nl
Conciërge  AMA mevrouw Marechal a.marechal@jbc.nl
Hoofdconciërge  TGI de heer van Gils t.v.gils@jbc.nl
Directiesecretaresse STA mevrouw van der Staal m.v.d.staal@jbc.nl
Directiesecretaresse MUNC mevrouw de Munck m.d.munck@jbc.nl
Financiële administratie GVE mevrouw van de Ven g.v.d.ven@jbc.nl 
Instructeur SBO mevrouw Boumans s.boumans@jbc.nl
Instructeur LIN mevrouw van Lieshout n.v.lieshout@jbc.nl
Leerlingenadministratie BOD mevrouw Boddaert g.boddaert@jbc.nl
Leerlingenadministratie en Magister PLU de heer  Pullens j.pullens@jbc.nl  
Leerlingenbalie/verzuimcoördinator STE mevrouw Sterks i.sterks@jbc.nl
ICT MHE de heer van der Heijden m.v.d.heijden@jbc.nl
Medewerker Open Leer Centrum LKU de heer Kusters l.kusters@jbc.nl
Medewerker Open Leer Centrum HGY de heer Gijsbers h.gijsbers@jbc.nl
Onderwijsondersteuner DUN mevrouw van den Dungen r.v.d.dungen@jbc.nl
Onderwijsondersteuner WMA de heer de Man w.d.man@jbc.nl
Onderwijsondersteuner SPR mevrouw  Sprong h.sprong@jbc.nl
Receptie/leerlingenbalie IOY mevrouw  van Oijen i.v.oijen@jbc.nl
Roostermaker PAS mevrouw Ir. Passier d.passier@jbc.nl
Mentoren           
Afdeling Klas afkorting heer/mevrouw  titel achternaam emailadres
mavo 1Ma RUT mevrouw Rutten m.rutten@jbc.nl
2Ma MDO mevrouw van Dongen m.v.dongen@jbc.nl
2Mb TIN de heer Tinnevelt f.tinnevelt@jbc.nl
3Ma HOO mevrouw Hoog r.o.t.hoog@jbc.nl
3Mb HOU de heer van Hout p.v.hout@jbc.nl
4Ma VUG mevrouw Vugts b.vugts@jbc.nl
4Mb MOL de heer Moolenschot j.moolenschot@jbc.nl
  DMA mevrouw de Man h.d.man@jbc.nl
havo 1Ha SCE mevrouw Drs. Schoonbroodt e.schoonbroodt@jbc.nl
1Hb PIX mevrouw van Pinxteren s.v.pinxteren@jbc.nl
1Httoa POT mevrouw Pot i.pot@jbc.nl
2Ha HOV mevrouw B.Ed. van Hove s.v.hove@jbc.nl
2Hb PEL mevrouw B.Ed. Pelders l.pelders@jbc.nl
2Hc VER mevrouw Verhoeven b.verhoeven@jbc.nl
2Httoa VEB de heer Verherbrugge b.verherbrugge@jbc.nl
2Httob BEC mevrouw B.Ed. Berkvens c.berkvens@jbc.nl
3Ha LIN mevrouw van Lieshout n.v.lieshout@jbc.nl
3Hb PLM de heer  Plum r.plum@jbc.nl
3Hc HOR de heer van der Horst e.v.d.horst@jbc.nl
4Ha ENL mevrouw lic. van Engelen j.v.engelen@jbc.nl
4Hb WYE mevrouw Wijers m.wijers@jbc.nl
4Hc ZAN de heer B.Ed. van de Zanden t.v.d.zanden@jbc.nl
4Hd HOY de heer Drs. Hooijmans m.hooijmans@jbc.nl
5Ha BEL mevrouw M.A.  Beelen a.beelen@jbc.nl
5Hb PEJ mevrouw Drs. Pelser j.pelser@jbc.nl
5Hc LEY de heer Leijten h.leijten@jbc.nl
vwo 1Va RBE de heer M.Ed.  Berkel r.v.berkel@jbc.nl
1Vttoa BER de heer de Beer j.d.beer@jbc.nl
1Vttob DON de heer Donker i.donker@jbc.nl
2Va LAM  mevrouw Lamers i.lamers@jbc.nl
2Vb VLW mevrouw Vehlow c.vehlow@jbc.nl
2Vttoa BAM de heer Bal m.bal@jbc.nl
3Va BOV mevrouw Bovy j.bovy@jbc.nl
3Vb SON de heer M.Ed. van Son p.v.son@jbc.nl
3Vc ZWE mevrouw  van Zweeden j.v.zweeden@jbc.nl
4Va, 4Vb en 4Vc persoonlijke mentor: 
BEE de heer Dr. ter Beek l.t.beek@jbc.nl
BOG de heer Drs. Bogers a.bogers@jbc.nl
CRA
FAT de heer El Fattahi a.e.fattahi@jbc.nl
PAT mevrouw Pattinama m.pattinama@jbc.nl
MOM de heer Drs. Mommersteeg t.mommersteeg@jbc.nl
NOU mevrouw B.A. Nouws d.nouws@jbc.nl
5Va en 5Vb persoonlijke mentor: 
BEE de heer Dr. ter Beek l.t.beek@jbc.nl
BOG de heer Drs. Bogers a.bogers@jbc.nl
BUN mevrouw M.Ed.  Bunthof g.bunthof@jbc.nl
SCL mevrouw Scholte l.scholte@jbc.nl
PAT mevrouw Pattinama m.pattinama@jbc.nl
6Va persoonlijke mentor: 
ROD mevrouw Drs. Rodermond a.rodermond@jbc.nl
SCL mevrouw Scholte l.scholte@jbc.nl
Docenten
Basisvak afkorting heer/mevrouw  titel achternaam emailadres
Aardrijkskunde RBE de heer M.Ed.  Berkel r.v.berkel@jbc.nl
Aardrijkskunde RUT mevrouw Rutten m.rutten@jbc.nl
Aardrijkskunde SON de heer M.Ed. van Son p.v.son@jbc.nl
Biologie GRP de heer Drs. van Gorp p.v.gorp@jbc.nl
Biologie JOV de heer Drs. Jovanovic a.jovanovic@jbc.nl
Biologie KLA de heer Klaver j.klaver@jbc.nl
Biologie LAM  mevrouw Lamers i.lamers@jbc.nl
Biologie VEB de heer Verherbrugge b.verherbrugge@jbc.nl
CKV PAT mevrouw Pattinama m.pattinama@jbc.nl
Duits TIN de heer Tinnevelt f.tinnevelt@jbc.nl
Duits UNS mevrouw Unsal s.unsal@jbc.nl
Duits VLW mevrouw Vehlow c.vehlow@jbc.nl
Duits WAL de heer M.Ed. ter Wal j.t.wal@jbc.nl
Economie en M&O ARS mevrouw B.Ed. Arslan m.arslan@jbc.nl
Economie DMA mevrouw de Man h.d.man@jbc.nl
Economie MOL de heer Moolenschot j.moolenschot@jbc.nl
Economie NEL mevrouw Nelissen a.nelissen@jbc.nl
Economie VRE de heer Drs. de Veer p.d.veer@jbc.nl
Engels BLA de heer M.Ed. Blans f.blans@jbc.nl
Engels HIT de heer Drs. van Hilten j.v.hilten@jbc.nl
Engels KOO  mevrouw M.A. Koopman j.koopman@jbc.nl
Engels LAV mevrouw  Laverty c.laverty@jbc.nl
Engels LAU de heer Lauret b.lauret@jbc.nl
Engels OVE mevrouw Overkempe s.overkempe@jbc.nl
Engels PEL mevrouw B.Ed. Pelders l.pelders@jbc.nl
Engels PEJ mevrouw Drs. Pelser j.pelser@jbc.nl
Engels VUG mevrouw Vugts b.vugts@jbc.nl
Frans BOV mevrouw Bovy j.bovy@jbc.nl
Frans SCE mevrouw Drs. Schoonbroodt e.schoonbroodt@jbc.nl
Frans WAN de heer van Wanrooij n.v.wanrooij@jbc.nl
Frans ZWE mevrouw  van Zweeden j.v.zweeden@jbc.nl
Geschiedenis BOG de heer Drs. Bogers a.bogers@jbc.nl
Geschiedenis EIN de heer Drs. Einmahl s.einmahl@jbc.nl
Geschiedenis HOO mevrouw Hoog r.o.t.hoog@jbc.nl
Geschiedenis HOR de heer van der Horst e.v.d.horst@jbc.nl
Informatica MOS de heer Moenesar s.moenesar@jbc.nl
Klassieke Talen BEE de heer Dr. ter Beek l.t.beek@jbc.nl
Kunst Beeldend CEE de heer  Ceelen n.ceelen@jbc.nl
Kunst Beeldend LLE mevrouw Llewellyn w.llewellyn@jbc.nl
Kunst Beeldend NOU mevrouw B.A. Nouws d.nouws@jbc.nl
Kunst Beeldend POT mevrouw Pot i.pot@jbc.nl
Levensbeschouwing HOY de heer Drs. Hooijmans m.hooijmans@jbc.nl
Levensbeschouwing tto ZAN de heer B.Ed. van der Zanden t.v.d.zanden@jbc.nl
Lichamelijke Opvoeding BAM de heer Bal m.bal@jbc.nl
Lichamelijke Opvoeding MDO mevrouw van Dongen m.v.dongen@jbc.nl
Lichamelijke Opvoeding DON de heer Donker i.donker@jbc.nl
Lichamelijke Opvoeding ENL mevrouw lic. van Engelen j.v.engelen@jbc.nl
Lichamelijke Opvoeding SWA de heer Swaanen j.swaanen@jbc.nl
Lichamelijke Opvoeding VRM mevrouw Vermeulen a.vermeulen@jbc.nl
Lichamelijke Opvoeding WYE mevrouw Wijers m.wijers@jbc.nl
Maatschappijleer MEG de heer MA.Sc M.A. Megens j.megens@jbc.nl
Management & Organisatie NEL mevrouw Nelissen a.nelissen@jbc.nl
Management & Organisatie KUI de heer Kuipers p.kuipers@jbc.nl
Muziek LAU mevrouw Laumen n.laumen@jbc.nl
Muziek WET de heer Wetzer m.wetzer@jbc.nl
Natuurkunde FAT de heer El Fattahi a.e.fattahi@jbc.nl
Natuurkunde VER mevrouw Verhoeven b.verhoeven@jbc.nl
Natuurkunde ZIB de heer B.Sc. Zibret r.zibret@jbc.nl
Nederlands BEL mevrouw M.A.  Beelen a.beelen@jbc.nl
Nederlands BLY de heer Blijlevens h.blijlevens@jbc.nl
Nederlands HOV mevrouw B.Ed. van Hove s.v.hove@jbc.nl
Nederlands HUY de heer Huijbregts p.huijbregts@jbc.nl
Nederlands LEY de heer Leijten h.leijten@jbc.nl
Nederlands NIE mevrouw van den Nieuwenhuizen n.v.d.nieuwenhuizen@jbc.nl
Nederlands ROD mevrouw Drs. Rodermond a.rodermond@jbc.nl
O&O HOU de heer van Hout p.v.hout@jbc.nl
O&O KEM mevrouw Kemenade k.kemenade@jbc.nl
O&O MAR de heer Marcelissen j.marcelissen@jbc.nl
O&O SMI mevrouw Smits c.smits@jbc.nl
O&O OLI de heer Ing. Olislagers m.olislagers@jbc.nl
Scheikunde BEC mevrouw B.Ed. Berkvens c.berkvens@jbc.nl
Scheikunde en O&O BUN mevrouw M.Ed.  Bunthof g.bunthof@jbc.nl
Scheikunde CRA de heer M.Sc. Cramwinkel g.cramwinkel@jbc.nl
Wiskunde BER de heer de Beer j.d.beer@jbc.nl
Wiskunde tto BOU mevrouw Bouwmeester e.bouwmeester@jbc.nl
Wiskunde DUC de heer van Duijnhoven c.v.duijnhoven@jbc.nl
Wiskunde DUY mevrouw van Duijnhoven m.v.duijnhoven@jbc.nl
Wiskunde FAT de heer El Fattahi a.e.fattahi@jbc.nl
Wiskunde MES mevrouw Merkus s.merkus@jbc.nl
Wiskunde MOM de heer Drs. Mommersteeg t.mommersteeg@jbc.nl
Wiskunde PIX mevrouw van Pinxteren s.v.pinxteren@jbc.nl
Wiskunde SCL mevrouw Scholte l.scholte@jbc.nl
Brazzers Porno